Oferty pracy

Główną częścią naszej działalności jest zatrudnianie i rekrutacja osób dla największych firm w regionie. Prowadzimy Agencję pracy z siedzibą w Białymstoku. Stale poszukujemy pracowników dla podlaskich firm z różnych branż. Rekrutujemy zarówno specjalistów z wieloletnim stażem, jak też osoby, które dopiero rozpoczynają karierę zawodową. Aktualnie poszukujemy pracowników wykonawczych – kierowców, magazynierów, pracowników branży spożywczej, tokarzy, frezerów, pakowaczy, kierowców wózka widłowego, magazynierów czy pracowników produkcyjnych. Prowadzimy także rekrutacje na stanowiska biurowe, specjalistyczne i kierownicze wyższego i niższego szczebla. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na portalu www.PracaTobie.pl oraz na naszym profilu na Facebooku w zakładce Oferty pracy.
Jeśli w danej chwili nie znalazłeś interesującego ogłoszenia o pracę, nic straconego. Wyślij nam swoje zgłoszenie na adres zatrudnienie@laczynaspraca.pl, a my weźmiemy pod uwagę Twoją aplikację przy każdej rekrutacji, w której profil stanowiska pracy będzie pasował do Twojego profilu zawodowego.
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych