Kandydaci

Szanowny kandydacie. Poniżej przedstawiamy Ci niezbędne informacje o procesie rekrutacji.

Wysłanie CV      Bezpośredni kontakt z Kandydatem      Kontakt Pracodawcy z Kandydatem      Formalności związane z zatrudnieniem

Wysłanie CV     

CV

 

 

Wysłanie CV

W pierwszej kolejności wyślij nam swoje CV drogą mailową na adres zatrudnienie@laczynaspraca.pl bądź dostarcz je do nas osobiście. Dzięki temu będziemy mogli wstępnie zweryfikować Twoje doświadczenie i umiejętności i zaproponować odpowiednie stanowisko pracy.

 

 

Bezpośredni kontakt z Kandydatem     

 

 

Bezpośredni kontakt z Kandydatem

Gdy otrzymamy Twoje CV zapiszemy je w naszej bazie. W pierwszej kolejności skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i przedstawimy Ci oferty pracy stosowne do Twojego wykształcenia jak i doświadczenia. W kolejnym etapie, w zależności od stanowiska, zaprosimy Cię na bezpośrednią lub zdalną rozmowę kwalifikacyjną.

 

 

Kontakt Pracodawcy z Kandydatem     

 

Kontakt Pracodawcy z Kandydatem

Spotkanie z Pracodawcą jest ostatnim etapem rekrutacji, na którym zapada decyzja co do Twojego zatrudnienia.

 

 

 

Formalności związane z zatrudnieniem

 

 

Formalności związane z zatrudnieniem

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji dotyczącej zatrudnienia dokonywane są wszelkie formalności związane z przeprowadzeniem badań lekarskich, wypełnieniem stosownych dokumentów oraz podpisaniem umowy.

 

 

 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych